2018'de İçerik Pazarlamasını Sallayacak 7 Teknoloji Trendi

Pazarlamacılar olarak işimiz, son gelişmeler hakkında güncel kalmak, teknolojinin içerik pazarlamasını ve PR eğilimlerini nasıl etkilediğini belirlemek ve stratejilerimize uyacak şekilde düzenlemektir. Öyleyse, 2018'de içerik pazarlamasını etkileyecek 7 teknoloji eğilimine birlikte göz atalım.

Devamını oku →

2018 Web Geliştirme Trendleri

Web geliştirme trendleri her zaman büyük bir hızla gelişiyor ve değişiyor. Bu nedenle oyunun önünde olmak, gelişimlere öncü olmak ve süreçlerimizde adapte edebilmek çok önemlidir. Gelecek yıl web geliştirme trendlerinin neler olacağı konusunda yapılan araştırmalar ve çalışmalar sonucu bu yazımızda bazı güçlü tahminleri derledik. Web geliştiricilerin gelişen dünyaya ayak uydurması ve başarılı, verimli yazılımlar elde etmesi açısından önemli bu geliştirmelere beraber göz atalım:

Devamını oku →

2018 Dijital Pazarlama Trendleri

2018 Yılında Dijital Pazarlama Trendlerinde Öne Çıkacak Anahtar Faktörler

Devamını oku →

Nesnelerin İnterneti Neden Yükseliyor?

Nesnelerin İnterneti (Internet of Things), internetin gelişimindeki üçüncü dalga olarak ortaya çıkıyor. 1990’ların internet dalgası 1 milyar kullanıcıyı bağlamış ve 2000’lerin mobil dalgası bu rakama 2 milyar daha eklemişti. Şimdi ise yeni bir dalga var ve Nesnelerin İnterneti, 2020 itibarıyla bağlanacak kişi sayısını 28 milyara çıkaracak.

Devamını oku →
BÜLTENIMIZE ABONE OLUN Güncel Gelişmelerden ve Yeniliklerden Haberdar Kalın.