Çalışma Prensiplerimiz Kusursuz Projeler Yaratmaya Odaklı Süreçler.

Bizimle iletişme geçmek için:

Kullandığımız Teknolojilerprojelerimiz için seçtiğimiz yöntemler.

Mobil uygulama geliştirirken kullandığımız teknolojileri, bütçe, zaman ve ihtiyaca göre belirlemekteyiz. Geliştirme kapsamında en çok tercih ettiğimiz model cross-platform "react-native" yapısıdır. Hem hızlı sonuç verir hem de native performansına çok yakın çalışmaktadır. "Xamarin" platformuyla geliştirmeyi çok nadiren kullanmaktayız, cross platform geliştirmesine rağmen geliştirme süreci uzundur fakat native sonuç elde edilir. Bunların dışında AndularJS ve IONIC framework gibi yapılar da taleplere göre kullanılmaktadır. Son olarak, tamamen native geliştirme yapısını kullanıyoruz; bu yapıda maliyet yüksek olmakla birlikte, uygulamalar native ve geliştirme süreci daha yavaştır.

Web sitesi veya web uygulamaları geliştirirken, ihtiyaca yönelik birçok yöntem belirlemekteyiz. Bunlardan en hızlı ve en kaliteli sonucu aldığımız model "Microsoft .NET MVC" geliştirme modelidir. Kusursuz sonuçları bu modelden almaktayız ve dinamik kısımları genellikle "Ajax" ile çözüme ulaştırmaktayız. İhtiyaca göre "ReactJS", "AngularJS" veya "NodeJS" kullanarak projeleri geliştiriyoruz. Veri tabanı modeli olarak "MSSQL" kullanmakla birlikte, "MySQL" veya "NoSQL" veri tabanlarını gerekliliği durumunda, bunlar üzerine de çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Web üzerinden "Socket" uygulamaları gibi anlık veri akışı gerektiren uygulamalar geliştirmenin yanında E-ticaret çözümleri de sunmaktayız. E-Ticaret çözümleri altında özel geliştirmenin haricinde açık kaynak olarak kullanılan sistemlerden "OpenCart", "Nop-Commerce" veya "WordPress" tabanlı hazır sistemlerin kurulumunu da gerçekleştirmekteyiz.

Gerçekleştirdiğimiz yazılım projelerinde görselliğe önem veriyoruz ve bu alanda ihtiyaç durumunda grafik tasarım desteğini sağlıyoruz. Endüstriyel çözümlerde "3D Studio Max" ortamında tasarlayıp "AutoCad" ortamında projelendiriyoruz. Görselleştirme kısmını “PhotoShop" ve "Illustrator" yazılımlarıyla mükemmel sonuçlara ulaştırmak için yoğun bir tempoyla çalışıyoruz.

Toplamda 2 yıllık AR-GE sonucunda "Nesnelerin İnterneti" ve "Endüstriyel Nesnelerin İnterneti" konularında gerekli proje ve kapsamı hazırlayıp sunuyoruz. Bu konuda gerekli donanımların temininden, verileri işleyecek ve kontrol edecek tüm yazılım mekanizması ve ara yüzler tarafımızca hazırlanmakta ve teslim edilmektedir.

Günümüzde artık sosyal medya hesaplarını iyi yönetebilmenin ötesinde sosyal marka olmak ön planda. Markanızı iyi analiz ederek, hedef kitlenizin markanız, hizmet ve ürünlerden beklentileri doğrultusunda strateji ve yol haritanızı çıkararak markanıza sosyal marka olma yolunda destek oluyoruz. Paylaşmak ve konuşmak güzeldir; hedef kitleniz ile dijital dünyada iletişime geçin.

BÜLTENIMIZE ABONE OLUN Güncel Gelişmelerden ve Yeniliklerden Haberdar Kalın.